Hej! Dzisiaj mam dla was trzy zdjęcia podpisane przez najlepszego polskiego obrońcę - Łukasza Piszczka. Niestety, zdjęcia są podpisane bardzo cienkim markerem dlatego są mało widoczne, jednak jak wiadomo - autograf to autograf i jego wartość się nie zmienia, wręcz przeciwnie, bo udało mi się zdobyć go osobiście. Jedno zdjęcie jest na wymianę, zapraszam :D
środa, 6 sierpnia 2014
piątek, 1 sierpnia 2014
Petr Cech
czwartek, 10 lipca 2014
Luke Shaw
wtorek, 1 lipca 2014
Marcin Gortat
piątek, 27 czerwca 2014
James Milner
Dzisiaj dzień przerwy na mundialu a dla mnie koniec sesji :D Z dużo większą przyjemnością będzie mi się oglądać mecze teraz bez świadomości, że jutro egzamin. Trzymam kciuki za Argentynę i Holandię :) A wy? Kto waszym zdaniem będzie w finale? :)
środa, 18 czerwca 2014
Iker Casillas
sobota, 7 czerwca 2014
Mats Hummels
A propo Mistrzostw - znacie grę "Wygraj Mundial"? W tej edycji postanowiłam spróbować swoich sił i jestem na etapie kompletowania drużyny. W ataku stawiam na złote trio: Lukaku - Fred - Messi jednak duże problemy mam z obroną. Macie może jakieś wskazówki? Też będziecie grać? :D
Subskrybuj:
Posty (Atom)









