piątek, 17 października 2014
Paweł Brożek
Dzień dobry! Dzisiaj prezentuje autografy ostatniego zawodnika Wisły Kraków, które udało mi się zebrać ostatnio osobiście. A zawodnik to niezwykły, bowiem mowa o Pawle Brożku! Legenda Wisły do której wrócił po przygodach w m.in Trabzonsporze i Celticu Glasgow. Ma na swoim koncie ponad 100 bramek zdobytych w Ekstraklasie i był dwukrotnie Królem Strzelców. Na ten autograf czekałam od dawna i bardzo się cieszę, że udało mi się go zdobyć osobiście. Kilka zdjęć jest na wymianę :)
środa, 15 października 2014
Semir Stilić
Hej! Na początku chciałabym podziękować wam wszystkim za to, że odwiedzacie mój blog. Mamy już ponad 30 tysięcy wyświetleń! Dzięki!!!!
Z tym kolekcjonowaniem czasami jest lepiej czasami gorzej ale wciąż wysyłam kolejne listy i mam nadzieję, że ta pasja ze mną zostanie jeszcze na długo.
Dzisiaj przedstawiam autograf moim zdaniem najlepszego obecnie zawodnika Wisły Kraków - Semira Stilicia. Wcześniej odnosił on sukcesy z Lechem Poznań a po przeprowadzce do Krakowa trenera Franciszka Smudy postanowił też związać się z Wisłą. Na razie idzie mu świetnie i liczę na to, że w tym sezonie osiągniemy upragnione europejskie puchary :)
Z tym kolekcjonowaniem czasami jest lepiej czasami gorzej ale wciąż wysyłam kolejne listy i mam nadzieję, że ta pasja ze mną zostanie jeszcze na długo.
Jedno zdjęcie trafia na wymianę.
niedziela, 12 października 2014
John Terry
Ale się wydarzyło! Przyznam szczerze - wiarę w reprezentację Polski straciłam już dawno temu a szczególnie po meczu z Ukrainą w zeszłym roku, na którym byłam na żywo i przy okropnej pogodzie i przeraźliwie niskiej temperaturze dostaliśmy jeszcze okropny piłkarski prezent. A jednak Polacy potrafią. Bardzo nie lubię przerw reprezentacyjnych, bo zamiast hitów Premier League czy Primera Division często trzeba oglądać kopaniny. Ale takie mecze poproszę zawsze! :D Brawa! Gratulacje! Tak trzymać Panowie! Wszyscy jesteśmy z was dumni!
Co do autografu to udało mi się go dostać od kapitana Chelsea - Johna Terry'ego. Na odpowiedź czekałam dość długo i nieco zniecierpliwiona postanowiłam się wymienić za autograf tego zawodnika. I wyobraźcie sobie, że w dniu kiedy przyszedł mi autograf z wymiany przyszła też odpowiedź od Terry'ego. W związku z tym na wymianę mam dwa autografy. Zapraszam :)
Niestety jeden autograf jest rozmazany - John chyba starł go kiedy podpisywał inne zdjęcia ;/
Co do autografu to udało mi się go dostać od kapitana Chelsea - Johna Terry'ego. Na odpowiedź czekałam dość długo i nieco zniecierpliwiona postanowiłam się wymienić za autograf tego zawodnika. I wyobraźcie sobie, że w dniu kiedy przyszedł mi autograf z wymiany przyszła też odpowiedź od Terry'ego. W związku z tym na wymianę mam dwa autografy. Zapraszam :)
Niestety jeden autograf jest rozmazany - John chyba starł go kiedy podpisywał inne zdjęcia ;/
wtorek, 7 października 2014
Luke Shaw
poniedziałek, 6 października 2014
Arkadiusz Głowacki
Autograf dostałam osobiście, jedno zdjęcie jest na wymianę.
sobota, 4 października 2014
Maciej Sadlok
piątek, 3 października 2014
Maciej Jankowski, Ostoja Stjepanović, Rafał Boguski
Subskrybuj:
Posty (Atom)




















