piątek, 17 października 2014

Paweł Brożek

Dzień dobry! Dzisiaj prezentuje autografy ostatniego zawodnika Wisły Kraków, które udało mi się zebrać ostatnio osobiście. A zawodnik to niezwykły, bowiem mowa o Pawle Brożku! Legenda Wisły do której wrócił po przygodach w m.in Trabzonsporze i Celticu Glasgow. Ma na swoim koncie ponad 100 bramek zdobytych w Ekstraklasie i był dwukrotnie Królem Strzelców. Na ten autograf czekałam od dawna i bardzo się cieszę, że udało mi się go zdobyć osobiście. Kilka zdjęć jest na wymianę :)




środa, 15 października 2014

Semir Stilić

Hej! Na początku chciałabym podziękować wam wszystkim za to, że odwiedzacie mój blog. Mamy już ponad 30 tysięcy wyświetleń! Dzięki!!!!
Z tym kolekcjonowaniem czasami jest lepiej czasami gorzej ale wciąż wysyłam kolejne listy i mam nadzieję, że ta pasja ze mną zostanie jeszcze na długo.


Dzisiaj przedstawiam autograf moim zdaniem najlepszego obecnie zawodnika Wisły Kraków - Semira Stilicia. Wcześniej odnosił on sukcesy z Lechem Poznań a po przeprowadzce do Krakowa trenera Franciszka Smudy postanowił też związać się z Wisłą. Na razie idzie mu świetnie i liczę na to, że w tym sezonie osiągniemy upragnione europejskie puchary :)


Jedno zdjęcie trafia na wymianę.

niedziela, 12 października 2014

John Terry

Ale się wydarzyło! Przyznam szczerze - wiarę w reprezentację Polski straciłam już dawno temu a szczególnie po meczu z Ukrainą w zeszłym roku, na którym byłam na żywo i przy okropnej pogodzie i przeraźliwie niskiej temperaturze dostaliśmy jeszcze okropny piłkarski prezent. A jednak Polacy potrafią. Bardzo nie lubię przerw reprezentacyjnych, bo zamiast hitów Premier League czy Primera Division często trzeba oglądać kopaniny. Ale takie mecze poproszę zawsze! :D Brawa! Gratulacje! Tak trzymać Panowie! Wszyscy jesteśmy z was dumni!

Co do autografu to udało mi się go dostać od kapitana Chelsea - Johna Terry'ego. Na odpowiedź czekałam dość długo i nieco zniecierpliwiona postanowiłam się wymienić za autograf tego zawodnika. I wyobraźcie sobie, że w dniu kiedy przyszedł mi autograf z wymiany przyszła też odpowiedź od Terry'ego.  W związku z tym na wymianę mam dwa autografy. Zapraszam :)
Niestety jeden autograf jest rozmazany - John chyba starł go kiedy podpisywał inne zdjęcia ;/

wtorek, 7 października 2014

Luke Shaw


Hej!! Po serii autografów piłkarzy Wisły teraz kolejna na autograf z Premier League! Podpis anglika Luka Shaw miałam już w kolekcji jednak pochodził on z wymiany a na zdjęciu Shaw był jeszcze w trykocie Southampton. Jak wiecie Luke zmienił klub tego lata i teraz gra dla Manchesteru United - udało mi się więc dostać jego podpis na zdjęciu w koszulce "Czerwonych Diabłów" jak i na zdjęciach reprezentacji. Bardzo się cieszę z tych podpisów. Jeden jest na wymianę :)


poniedziałek, 6 października 2014

Arkadiusz Głowacki



I przyszła kolej na kapitana Wisły! Arek Głowacki człowiek-legenda. Przez 2 lata występował w tureckim Trabzonsporze ale jego przygoda skończyła się powrotem do Wisły. Rozegrał już dla niej ponad 300 spotkań i nikt nie wyobraża sobie defensywy "Białej Gwiazdy" bez niego.
Autograf dostałam osobiście, jedno zdjęcie jest na wymianę.

sobota, 4 października 2014

Maciej Sadlok


Kolejna część autografów piłkarzy Wisły. Tym razem Maciej Sadlok - obrońca, który w tym roku przeszedł z Ruchu Chorzów. W tym sezonie radzi sobie fantastycznie nie tylko w defensywie ale też w akcjach ofensywnych czego efektem są dwie piękne bramki. Jedno zdjęcie jest na wymianę :)

piątek, 3 października 2014

Maciej Jankowski, Ostoja Stjepanović, Rafał Boguski



Hej! Muszę przyznać, że ostatni czas jest dla mnie niezwykle udany jeśli chodzi o autografy. Udało mi się zebrać kilka osobiście jak i dostać odpowiedzi od wielu niesamowitych zawodników. Ale po kolei. Na początek przedstawiam wam autografy trzech zawodników Wisły Kraków, których udało mi się ostatnio spotkać. Bardzo się cieszę, że w końcu na zdjęciach wywołanych już trochę temu pojawiły się ich podpisy. Trzymam mocno kciuki za Wisełkę i mam nadzieję, że w końcu wrócą na właściwy tor. Kolejne podpisy wkrótce :)