wtorek, 30 lipca 2013
Klaas-Jan Huntelaar
poniedziałek, 29 lipca 2013
Claudio Marchisio
P.S. Blog przekroczył już 1000 wyświetleń!! Bardzo dziękuję wszystkim odwiedzającym za ciepłe słowa! Mam nadzieję, że wkrótce przekroczymy kolejną magiczną barierę czyli 5000 przy której planuję mały konkurs/niespodziankę. Pozdrawiam serdecznie! Afro21
sobota, 27 lipca 2013
Arkadiusz Głowacki
piątek, 26 lipca 2013
Riccardo Montolivo
W reprezentacji Włoch Montolivo zadebiutował 17 października
2007 w towarzyskim meczu z RPA. W 2008 wystąpił na Igrzyskach Olimpijskich w
Pekinie, a w 2009 został powołany do kadry na Puchar Konfederacji, a w 2010
wziął udział w mistrzostwach świata. Wcześniej występował w młodzieżowych
zespołach swojego kraju do lat 15, 18, 19 i 21. Z zespołem U-21 Montolivo dwa
razy brał udział w mistrzostwach Europy.(źródło: wikipedia.pl)
Jednen autograf jest na wymianę ;)
Jednen autograf jest na wymianę ;)
środa, 24 lipca 2013
Dirk Kuyt
wtorek, 23 lipca 2013
Kimi Raikkonen
Hej! Jako, że mój blog nazwałam "autografy sportowców" zatem przyszedł czas na podpis nie piłkarza a kierowcy F1. Jest to Kimi Raikkonen - fiński kierowca ekipy Lotus F1, który w sezonie 2012 zajął trzecie miejsce. Jego największym sukcesem był tytuł mistrzowski w 2007 roku, kiedy reprezentował jeszcze Ferrari. Autograf zdobyłam listownie, wysyłając dwa zdjęcia i kopertę zwrotną. W odpowiedzi po zaledwie 2 tygodniach dostałam oba zdjęcia podpisane i kartę Kimiego - również podpisaną. Jeden autograf jest więc na wymianę ;)
poniedziałek, 22 lipca 2013
Artur Boruc
Subskrybuj:
Posty (Atom)


.jpg)








