W ostatnim tygodniu od Bayernu dostałam przesyłkę z 17 oryginalnymi autografami i 14 nadrukami ale nie wiem czy jest sens publikować aż 17 autografów w jednym poście? Jak myślicie? :)
sobota, 31 maja 2014
Frank Ribery, Arjen Robben, Thiago Alcantara
W ostatnim tygodniu od Bayernu dostałam przesyłkę z 17 oryginalnymi autografami i 14 nadrukami ale nie wiem czy jest sens publikować aż 17 autografów w jednym poście? Jak myślicie? :)
środa, 7 maja 2014
Romario
Autograf jest z wymiany :)
wtorek, 29 kwietnia 2014
Andre Schurrle
A dzisiaj półfinał Ligi Mistrzów :) Na kogo stawiacie?
wtorek, 15 kwietnia 2014
Edwin van der Sar
Hej! Dzisiaj jeden z najcenniejszych autografów w mojej kolekcji. Pochodzi on od byłego bramkarza Manchesteru United i reprezentacji Holandii - Edwina van der Sara. Wysłałam do niego list z prośbą o autograf, IRC oraz 3 zdjęcia. W odpowiedzi dostałam wszystkie zdjęcia podpisane. Jedno jest na wymianę. Za pomoc w zdobyciu tego autografu dziękuję Tyśce ;) Adresu nie podaję.
czwartek, 3 kwietnia 2014
Neymar!
Cześć! W prima aprilis dostałam kopertę, która bynajmniej nie była żartem! W środku znalazłam autografy od Neymara! To chyba największy sukces odkąd wysyłam listy :) Autografy zdobyłam wysyłając list na adres prywatny. Jeden z nich jest na wymianę. Bardzo się cieszę! Visca el Barca!
poniedziałek, 31 marca 2014
Theo Walcott 2
Jeden jest na wymianę :) Adresu nie podaję.
środa, 12 marca 2014
Per Mertesacker
Subskrybuj:
Posty (Atom)















