sobota, 31 maja 2014

Frank Ribery, Arjen Robben, Thiago Alcantara


Witajcie! Niestety przez ostatnie tygodnie zmuszona byłam prowadzić bloga bardzo nieregularnie. Studia i wszelkie zajęcia dodatkowe skutecznie uniemożliwiają mi zajęcie się kolekcjonowaniem tak jak należy - ale staram się jak mogę. Dzisiaj chce wam przedstawić autografy trzech moim zdaniem najlepszych zawodników Bayernu Monachium - Ribery'ego, Robben'a i Alcantary. Dwaj pierwsi to oczywiście znani na całym świecie genialni piłkarze, Thiago Alcantara natomiast to dla mnie wyjątkowy autograf z uwagi na to, że wcześniej grał w FC Barcelonie.
W ostatnim tygodniu od Bayernu dostałam przesyłkę z 17 oryginalnymi autografami i 14 nadrukami ale nie wiem czy jest sens publikować aż 17 autografów w jednym poście? Jak myślicie? :)

środa, 7 maja 2014

Romario


Witajcie! Dzisiaj chce wam przedstawić prawdziwą perełkę mojej kolekcji otrzymaną w tym tygodniu. To autograf Romario - zdobywcy tytułu najlepszego piłkarza roku FIFA w 1994 r. Ten rok był dla Romario bardzo szczęśliwy bo zdobył wtedy jeszcze Mistrzostwo Świata z reprezentacją Brazylii i Mistrzostwo Hiszpanii z FC Barceloną. W 2007 roku zdobył swoją 1000 bramkę co sprawia, że jest w gronie najlepszych strzelców w historii piłki nożnej.
Autograf jest z wymiany :)

wtorek, 29 kwietnia 2014

Andre Schurrle


Witajcie! Ostatnie tygodnie nie obfitowały w autografy. Wysłałam jednak kilka listów i liczę na odpowiedzi :) A tymczasem wczoraj przyszedł do mnie list od Andre Schurrle - niemieckiego napastnika grającego dla Chelsea. Bardzo się cieszę, bo udało mi się zdobyć go po wysłaniu maila.

A dzisiaj półfinał Ligi Mistrzów :) Na kogo stawiacie?

wtorek, 15 kwietnia 2014

Edwin van der Sar

Hej! Dzisiaj jeden z najcenniejszych autografów w mojej kolekcji. Pochodzi on od byłego bramkarza Manchesteru United i reprezentacji Holandii - Edwina van der Sara. Wysłałam do niego list z prośbą o autograf, IRC oraz 3 zdjęcia. W odpowiedzi dostałam wszystkie zdjęcia podpisane. Jedno jest na wymianę. Za pomoc w zdobyciu tego autografu dziękuję Tyśce ;) Adresu nie podaję.

czwartek, 3 kwietnia 2014

Neymar!

Cześć! W prima aprilis dostałam kopertę, która bynajmniej nie była żartem! W środku znalazłam autografy od Neymara! To chyba największy sukces odkąd wysyłam listy :) Autografy zdobyłam wysyłając list na adres prywatny. Jeden z nich jest na wymianę. Bardzo się cieszę! Visca el Barca!



poniedziałek, 31 marca 2014

Theo Walcott 2


Hej :) Dzisiaj chce przedstawić wam po raz drugi autograf Theo Walcotta. Poprzednim razem był on z wymiany teraz jednak udało mi się dostał go bezpośrednio od Theo. Podpisał on 4 moje zdjęcia - jedno z dedykacją dla mnie i jedno z dedykacją dla mojej koleżanki. Bardzo się cieszę z tych autografów.
Jeden jest na wymianę :) Adresu nie podaję.



środa, 12 marca 2014

Per Mertesacker


Hej! Dzisiaj przedstawiam kolejny autograf zawodnika Arsenalu z którego niezwykle się cieszę. Mam nadzieję, że w końcu uda mi się uzbierać całą drużynę :) Per Mertesacker jest środkowym obrońcą i gra w Arsenalu od 2011 roku. Z reprezentacją zdobył dwa brązowe medale Mistrzostw Świata (2006 i 2010) oraz Wicemistrzostwo Europy (2008). Odpowiedź dostałam szybko bo po 8 dniach.