sobota, 30 maja 2015

Harry Kane!

Nadrabiania zaległości ciąg dalszy. I tym razem prawdziwa petarda: HARRY KANE! Nadzieja angielskiej piłki, chłopak strzelił w tym sezonie 31 bramek (21 w Premier League) a ma dopiero 21 lat! Myślę, że będą z niego ludzi, tym bardziej cieszy jego autograf.
Wysłałam do niego prośbę na adres prywatny ale długo nie dostawałam odpowiedzi więc postanowiłam wysłać raz jeszcze. Tym razem po miesiącu przyszła odpowiedź a w niej podpisane zdjęcia zarówno z pierwszej jak i drugiej przesyłki :D Czyli jednak o mnie nie zapomniał.. Wcześniej zdobyłam też jego podpis dzięki wymianie tak więc w sumie mam aż 6 autografów! Część z nich trafia do zakładki wymiana. Za to adres wymianie nie podlega ;)







czwartek, 28 maja 2015

Radamel Falcao


Hej! Ostatnio nie było postów na blogu za co przepraszam ale cóż... praca licencjacka sama się nie napisze :P W międzyczasie też nie było zbyt dużo sukcesów (jak na ilość wysłanych listów) ale coś nowego się pojawiło. Dostałam m.in odpowiedź od Radamela Falcao. W sumie w ostatniej chwili jako, że kończy mu się czas wypożyczenia do Manchesteru United i wraca do AS Monaco. Wysłałam do niego 4 zdjęcia a list wrócił po 2 miesiącach. Niestety, były w nim tylko dwa moje zdjęcia z czego tylko jedno podpisane. Lepszy rydz niż nic.. Kolejne autografy mam nadzieję już niedługo.

sobota, 9 maja 2015

Mario Götze


Hej! W tym tygodniu przyszedł do mnie tylko jeden list ale jego zawartość jest bardzo satysfakcjonująca! Dostałam bowiem autograf Mario Gotze - strzelca zwycięskiej bramki w finale Mistrzostw Świata w Brazylii. Mario podpisał moje dwa zdjęcia i dołączył kartę reprezentacji. Wysłałam do niego jeszcze jedno zdjęcia ale widocznie zaginęło w akcji. Niemniej jednak jestem bardzo zadowolona z tej przesyłki na którą czekałam 1,5 miesiąca. Zapraszam do wymiany :)


czwartek, 30 kwietnia 2015

Ander Herrera


Ostatni z serii niedawnych przesyłek autograf, który chcę wam zaprezentować należy do zawodnika Manchesteru United. Ander Herrara gra w nim od obecnego sezonu, wcześniej reprezentował barwy Athletic Bilbao. Ander podpisał wszystkie moje zdjęcia a czekałam na odpowiedź nieco ponad miesiąc. Jedno zdjęcie jest na wymianę ;)




wtorek, 28 kwietnia 2015

Schalke 04


Hej! Ostatnio przyszła do mnie również przesyłka z Niemiec. Nie ukrywam, że bardzo na nią czekałam, bowiem w zespole Schalke gra wielu świetnych zawodników w tym m.in. aktualnych Mistrzów Świata. Po ponad 3 tygodniach oczekiwania dostałam trzy karty o które prosiłam. Szczególnie cieszy mnie autograf Benedicta Howedesa, który swoją formą w Brazylii zadziwił wiele osób.

środa, 22 kwietnia 2015

Oliver Bierhoff


Hej! Dzisiaj autograf z wymiany. Udało mi się uzupełnić swoją kolekcję o autograf byłego niemieckiego zawodnika Olivera Bierhoffa. Znany jest on głównie z tego, że strzelił złotą bramkę w finale Mistrzostw Europy w 1996 roku dając reprezentacji Niemiec tytuł mistrzowski. Obecnie jest w sztabie trenerskim reprezentacji. A polskim kibicom znany jest m.in. z tego, że nie tak dawno na konferencji prasowej Grzegorz Krychowiak postanowił o nim wspomnieć w dość nietypowym kontekście :) Kto nie widział - polecam!



poniedziałek, 20 kwietnia 2015

Willian


Kolejny autograf zawodnika Chelsea Londyn w mojej kolekcji przyszedł do mnie w ubiegłym tygodniu. Do brazylijskiego pomocnika Williana wysłałam prośbę z kopertą zwrotną na adres Chelsea. Po około 2 miesiącach dostałam odpowiedź. Niestety, jedno ze zdjęć skleiło się z drugim dlatego jest nieco rozmazane. Jak zwykle zapraszam też do wymiany ;)