piątek, 26 czerwca 2015

Erik Durm


Hej! Po pierwsze chciałabym podziękować za 50 tysięcy wyświetleń bloga! Szczerze mówiąc nie przypuszczałam, że taka liczba pojawi się na liczniku! Dzięki za wszystkie wyświetlenia i komentarze.Teraz czekam na 100 tysięcy :)


A dzisiejszy wpis dotyczy też autografu Mistrza Świata z reprezentacją Niemiec czyli Erika Durma. Wysłałam do niego dwa zdjęcia a Erik dołączył jeszcze dwie karty. Bardzo się z tego podpisu cieszę!

sobota, 20 czerwca 2015

Franz Beckenbauer


W ostatnich tygodniach przyszedł do mnie również list od Mistrza Świata, Mistrza Europy i dwukrotnego zdobywcy złotej piłki - Franza Beckenbauera. Wreszcie zebrałam się żeby do niego napisać i opłaciło się :) Oba zdjęcia które wysłałam wróciły podpisane - jedno jest na wymianę.

czwartek, 18 czerwca 2015

Reprezentacja Belgii


Znowu trochę mnie nie było i znowu powód jest banalny: sesja... Na szczęścia wszystkie egzaminy mam już zdane więc mogę uzupełnić bloga o przesyłki z ostatnich tygodni. Dzisiaj czas na Reprezentację Belgii. Jak wielu kolekcjonerów udało mi się zdobyć pokaźną liczbę autografów z tej drużyny. Może dla niektórych to nic ciekawego ale mnie niezmierni cieszą autografy Lukaku, Mignolet'a czy Chadli'ego.

Ponieważ autografów jest 19 nie będę ich prezentować po kolei a wrzucam grupowe zdjęcie. Są na nim: Simon Mignolet, Romelu Lukaku, Christian Benteke, Divock Origi, Jan Vertonghen, Nacer Chadli, Moussa Dembele, Toby Alderweireld, Kevin de Bruyne, Dries Martens, Adnan Januzaj, Radja Nainggolan, Nicolas Lombaerts, Marouane Fellaini, Steven Defour, Jason Denayer, Yannick Ferreira-Carrasco, Laurent Ciman, Jean-Francois Gillet.

sobota, 30 maja 2015

Harry Kane!

Nadrabiania zaległości ciąg dalszy. I tym razem prawdziwa petarda: HARRY KANE! Nadzieja angielskiej piłki, chłopak strzelił w tym sezonie 31 bramek (21 w Premier League) a ma dopiero 21 lat! Myślę, że będą z niego ludzi, tym bardziej cieszy jego autograf.
Wysłałam do niego prośbę na adres prywatny ale długo nie dostawałam odpowiedzi więc postanowiłam wysłać raz jeszcze. Tym razem po miesiącu przyszła odpowiedź a w niej podpisane zdjęcia zarówno z pierwszej jak i drugiej przesyłki :D Czyli jednak o mnie nie zapomniał.. Wcześniej zdobyłam też jego podpis dzięki wymianie tak więc w sumie mam aż 6 autografów! Część z nich trafia do zakładki wymiana. Za to adres wymianie nie podlega ;)







czwartek, 28 maja 2015

Radamel Falcao


Hej! Ostatnio nie było postów na blogu za co przepraszam ale cóż... praca licencjacka sama się nie napisze :P W międzyczasie też nie było zbyt dużo sukcesów (jak na ilość wysłanych listów) ale coś nowego się pojawiło. Dostałam m.in odpowiedź od Radamela Falcao. W sumie w ostatniej chwili jako, że kończy mu się czas wypożyczenia do Manchesteru United i wraca do AS Monaco. Wysłałam do niego 4 zdjęcia a list wrócił po 2 miesiącach. Niestety, były w nim tylko dwa moje zdjęcia z czego tylko jedno podpisane. Lepszy rydz niż nic.. Kolejne autografy mam nadzieję już niedługo.

sobota, 9 maja 2015

Mario Götze


Hej! W tym tygodniu przyszedł do mnie tylko jeden list ale jego zawartość jest bardzo satysfakcjonująca! Dostałam bowiem autograf Mario Gotze - strzelca zwycięskiej bramki w finale Mistrzostw Świata w Brazylii. Mario podpisał moje dwa zdjęcia i dołączył kartę reprezentacji. Wysłałam do niego jeszcze jedno zdjęcia ale widocznie zaginęło w akcji. Niemniej jednak jestem bardzo zadowolona z tej przesyłki na którą czekałam 1,5 miesiąca. Zapraszam do wymiany :)


czwartek, 30 kwietnia 2015

Ander Herrera


Ostatni z serii niedawnych przesyłek autograf, który chcę wam zaprezentować należy do zawodnika Manchesteru United. Ander Herrara gra w nim od obecnego sezonu, wcześniej reprezentował barwy Athletic Bilbao. Ander podpisał wszystkie moje zdjęcia a czekałam na odpowiedź nieco ponad miesiąc. Jedno zdjęcie jest na wymianę ;)