Dzisiaj przedstawiam autograf Davida Silvy - pomocnika reprezentacji Hiszpanii i Manchesteru City. Od dłuższego czasu próbowałam zdobyć ten podpis i w końcu jeszcze przed świętami (nie bez przygód) udało się :)
W niedzielę opublikuję autograf który dostałam wczoraj. Absolutna bomba! Wciąż nie mogę w to uwierzyć...także sprawdzajcie nowy post :D













