poniedziałek, 27 lipca 2015

Tydzień Ekstraklasy + niespodzianka Schalke!

Hej! W ostatnim czasie dostałam sporo autografów od graczy z naszej rodzimej ligi dlatego też ten tydzień to na blogu "tydzień Ekstraklasy"! 

Pierwszy autograf należy do kapitana Lechii Gdańsk i reprezentanta Polski - Sebastiana Mili. Zdobyłam go osobiście w Gdańsku. Jak wiecie, w ubiegłym tygodniu odbywał się mecz Lechia -Schalke 04 na który udało mi się pojechać. Nie nastawiałam się w ogóle na zbieranie autografów, kiedy dzień przed wyjazdem zobaczyłam, że po meczu odbędzie się spotkanie piłkarzy z kibicami. Wzięłam więc ze sobą zdjęcia Mili, które miałam przygotowane na zbieranie kadry, a w Gdańsku kupiłam jeszcze karty Lechii. Cel udało się spełnić - Mila podpisał 2 fotki i kartę. Jedno zdjęcie jest na wymianę ;)


Dużo łatwiej jak się okazało można było zdobyć autografy graczy Schalke! Ponieważ jednak nie nastawiałam się na zbieranie jedyne autografy jakie udało mi się zdobyć dostałam na..wydrukowanym bilecie na mecz :-P Zebrałam 3 podpisy: Huntelaara i Aogo, natomiast nie mogę rozpoznać trzeciego autografu. Jeśli ktoś ma jakieś sugestie proszę o info w komentarzu ;)



Z całego wyjazdu najbardziej żałuję, że nie przygotowałam zdjęć na których mogłabym pozbierać Schalke, bo okazało się to wyjątkowo proste. Na plus można zaliczyć jednak, że nie wracam z pustymi rękami ;)



poniedziałek, 13 lipca 2015

Andrij Szewczenko


Hej! Dzisiaj obiecany autograf od kolejnego zdobywcy Złotej Piłki. Szczerze mówiąc nie sądziłam, że autograf od właśnie tego zawodnika znajdzie się w mojej kolekcji. Tym bardziej nie mogłam uwierzyć, kiedy przyszła do mnie koperta z podpisanymi zdjęciami Szewczenki! To jeden z moich ulubionych piłkarzy i jeden z pierwszych o których usłyszałam, kiedy zaczynała się moja przygoda z piłką. Myślę, że każdy z nas pamięta Szewczenkę chociażby z finału Ligi Mistrzów, kiedy zatrzymał go Jerzy Dudek. Dla mnie to najcenniejszy autograf w mojej kolekcji! :D

Autograf zdobyłam pisząc na adres prywatny, który nie jest na wymianę, więc proszę nie pytajcie mnie o to. Jeden podpis już wymieniłam ale być może zdecyduję się wymienić jeszcze jedno zdjęcie. Jednak liczę na naprawdę poważne oferty.


wtorek, 7 lipca 2015

Raymond Kopa


Hej! Ostatnio przyszły do mnie dwa autografy zdobywców Złotej Piłki. Dzisiaj przedstawiam pierwszego z nich. Raymond Kopa - zawodnik reprezentacji Francji polskiego pochodzenia - zdobył Złotą Piłkę w 1958 roku. W latach 50. ubiegłego wieku reprezentował on między innymi Real Madryt w jeden drużynie z Alfredo di Stefano. Bardzo się cieszę z tego podpisu i mam też do was prośbę - czy ktoś z was wie co jest napisane na zdjęciach oprócz autografu? Niestety nie znam francuskiego.. Będę wdzięczna za pomoc :D

sobota, 4 lipca 2015

Loic Remy


Hej! Dzisiaj przedstawiam autograf napastnika Chelsea. Loic Remy występował w swojej karierze w między innymi w Olimpique Lyon, Nwecastle czy QPR. Rok temu przeszedł do klubu z Londynu w którym jest zmiennikiem Diego Costy. Autograf pochodzi z wymiany ale planuję napisać jeszcze do Remy'ego w nowym sezonie - być może wtedy podpisze się markerem a nie zwykłym długopisem ;)

piątek, 26 czerwca 2015

Erik Durm


Hej! Po pierwsze chciałabym podziękować za 50 tysięcy wyświetleń bloga! Szczerze mówiąc nie przypuszczałam, że taka liczba pojawi się na liczniku! Dzięki za wszystkie wyświetlenia i komentarze.Teraz czekam na 100 tysięcy :)


A dzisiejszy wpis dotyczy też autografu Mistrza Świata z reprezentacją Niemiec czyli Erika Durma. Wysłałam do niego dwa zdjęcia a Erik dołączył jeszcze dwie karty. Bardzo się z tego podpisu cieszę!

sobota, 20 czerwca 2015

Franz Beckenbauer


W ostatnich tygodniach przyszedł do mnie również list od Mistrza Świata, Mistrza Europy i dwukrotnego zdobywcy złotej piłki - Franza Beckenbauera. Wreszcie zebrałam się żeby do niego napisać i opłaciło się :) Oba zdjęcia które wysłałam wróciły podpisane - jedno jest na wymianę.

czwartek, 18 czerwca 2015

Reprezentacja Belgii


Znowu trochę mnie nie było i znowu powód jest banalny: sesja... Na szczęścia wszystkie egzaminy mam już zdane więc mogę uzupełnić bloga o przesyłki z ostatnich tygodni. Dzisiaj czas na Reprezentację Belgii. Jak wielu kolekcjonerów udało mi się zdobyć pokaźną liczbę autografów z tej drużyny. Może dla niektórych to nic ciekawego ale mnie niezmierni cieszą autografy Lukaku, Mignolet'a czy Chadli'ego.

Ponieważ autografów jest 19 nie będę ich prezentować po kolei a wrzucam grupowe zdjęcie. Są na nim: Simon Mignolet, Romelu Lukaku, Christian Benteke, Divock Origi, Jan Vertonghen, Nacer Chadli, Moussa Dembele, Toby Alderweireld, Kevin de Bruyne, Dries Martens, Adnan Januzaj, Radja Nainggolan, Nicolas Lombaerts, Marouane Fellaini, Steven Defour, Jason Denayer, Yannick Ferreira-Carrasco, Laurent Ciman, Jean-Francois Gillet.