sobota, 28 grudnia 2013

Andre Schurrle


Oj zaniedbałam bloga przyznaję! Bardzo mi smutno, że posty przystały pojawiać się regularnie ale przyczyna jest bardzo prozaiczna - brak autografów. Grudzień to miesiąc w którym przyszedł do mnie tylko jeden list ;/ szkoda, ale mam nadzieję, że w roku 2014 sukcesów będzie więcej! Czego też i wam, wszystkim kolekcjonerom serdecznie życzę! A tymczasem przedstawiam autograf z jedynej w tym miesiącu przesyłki. Zgodnie z hasłem, że liczy się jakość a nie ilość w sumie nie mam co narzekać, bo Andre Schurrle wyrasta na coraz większą gwiazdę. Obecnie zawodnik Chelsea i reprezentacji narodowej Niemiec ma na swoim koncie w tym sezonie 3 bramki strzelone w Premier League. Bardzo się cieszę, że mam jego autograf w kolekcji ;)

Jeszcze raz życzę spełnienia wszystkich marzeń i tych kolekcjonerskich i wszelkich innych w 2014 roku!
Afro21

czwartek, 5 grudnia 2013

Śląsk Wrocław








Hej! Trochę czasu nie było nowych postów a to z bardzo prostej przyczyny - skrzynka pocztowa niestety codziennie jest pusta. Z tego co widzę u innych kolekcjonerów jest podobnie. Nie wiem czym to jest spowodowane, może niektórzy piłkarze i kluby zbierają siły na święta i wtedy odpiszą na listy :D Nie mniej jednak, dzisiaj przedstawiam autografy które kilkanaście dni temu dostałam od Śląska Wrocław. Czekałam ok.11 miesięcy co jest absolutnym rekordem od początku mojej przygody z kolekcjonowaniem. Ale cierpliwość jednak się opłaciła :) Oprócz autografów dostałam jeszcze dwa bilety z meczu Śląska z Sevillą.

poniedziałek, 18 listopada 2013

Jakub Błaszczykowski cz.2

Hej! Chciałabym opisać wam przesyłkę którą dostałam jakiś czas temu. Postanowiłam napisać do Kuby Błaszczykowskiego i otrzymałam od niego trzy moje podpisane zdjęcia a co więcej podpisaną nową kartę Borussii. Z tego co widziałam Borussia wysyła tylko nadruki tym bardziej cieszy taki prezent jaki dorzucił Kuba :)



                        

piątek, 15 listopada 2013

Jose Mourinho


Hej! Oto autograf THE SPECIAL ONE - Jose Mourinho. Przez wielu uważany za geniusza, kontrowersyjny ale często skuteczny trener Chelsea Londyn podpisał mi się na dwóch zdjęciach. Bardzo się cieszę z tego autografu, bo chociaż zbieram bardziej autografy piłkarzy niż trenerów to tego nie mogła zabraknąć w mojej kolekcji! :)
 Jeden autograf mam na wymianę ;))

środa, 13 listopada 2013

Theo Walcott


Hej! Dzisiaj publikuję 50 post na tym blogu! To niesamowite :D Równocześnie mój blog przekroczył 10000 wyświetleń.Bardzo dziękuję wszystkim odwiedzającym. To wielka radość dzielić moją pasję z wami.
W związku z tymi małymi jubileuszami autograf szczególny. Theo Walcott to świetny zawodnik Arsenalu i reprezentacji Anglii. Jest jednym z moich ulubionych piłkarzy i długo czekałam na jego autograf. Jednak w końcu się udało! :)
Jeszcze raz wszystkim dziękuję i mam nadzieję na kolejne zero na liczniku :P
Afro21

niedziela, 10 listopada 2013

Łukasz Garguła


Hej! Dzisiaj mam dla was autograf Łukasza Garguły czyli pomocnika Wisły Kraków. Łukasz gra w Wiśle od 2009 roku wcześniej występował w GKS Bełchatów. W tym sezonie utrzymuje niezłą formę która zaowocowała 5 bramkami i 3 asystami w dotychczasowych rozgrywkach. Jeden autograf jest na wymianę.

czwartek, 7 listopada 2013

Juan Mata


Hej! Chciałam zachować ten autograf na jakąś specjalną okazję ale nie mogę się doczekać żeby go wam pokazać więc będzie dzisiaj. JUAN MATA! Bardzo bardzo bardzo bardzo się cieszę z tego autografu! Juan jest genialnym piłkarzem i chociaż ostatnio w Chelsea nie ma zbyt wysokich notowań to nie zmienia mojego poglądu na jego temat. Na odpowiedź od Juana czekałam niecałe dwa miesiące. I jeden z nich jest tradycyjnie na wymianę ;)