wtorek, 29 kwietnia 2014

Andre Schurrle


Witajcie! Ostatnie tygodnie nie obfitowały w autografy. Wysłałam jednak kilka listów i liczę na odpowiedzi :) A tymczasem wczoraj przyszedł do mnie list od Andre Schurrle - niemieckiego napastnika grającego dla Chelsea. Bardzo się cieszę, bo udało mi się zdobyć go po wysłaniu maila.

A dzisiaj półfinał Ligi Mistrzów :) Na kogo stawiacie?

wtorek, 15 kwietnia 2014

Edwin van der Sar

Hej! Dzisiaj jeden z najcenniejszych autografów w mojej kolekcji. Pochodzi on od byłego bramkarza Manchesteru United i reprezentacji Holandii - Edwina van der Sara. Wysłałam do niego list z prośbą o autograf, IRC oraz 3 zdjęcia. W odpowiedzi dostałam wszystkie zdjęcia podpisane. Jedno jest na wymianę. Za pomoc w zdobyciu tego autografu dziękuję Tyśce ;) Adresu nie podaję.

czwartek, 3 kwietnia 2014

Neymar!

Cześć! W prima aprilis dostałam kopertę, która bynajmniej nie była żartem! W środku znalazłam autografy od Neymara! To chyba największy sukces odkąd wysyłam listy :) Autografy zdobyłam wysyłając list na adres prywatny. Jeden z nich jest na wymianę. Bardzo się cieszę! Visca el Barca!



poniedziałek, 31 marca 2014

Theo Walcott 2


Hej :) Dzisiaj chce przedstawić wam po raz drugi autograf Theo Walcotta. Poprzednim razem był on z wymiany teraz jednak udało mi się dostał go bezpośrednio od Theo. Podpisał on 4 moje zdjęcia - jedno z dedykacją dla mnie i jedno z dedykacją dla mojej koleżanki. Bardzo się cieszę z tych autografów.
Jeden jest na wymianę :) Adresu nie podaję.



środa, 12 marca 2014

Per Mertesacker


Hej! Dzisiaj przedstawiam kolejny autograf zawodnika Arsenalu z którego niezwykle się cieszę. Mam nadzieję, że w końcu uda mi się uzbierać całą drużynę :) Per Mertesacker jest środkowym obrońcą i gra w Arsenalu od 2011 roku. Z reprezentacją zdobył dwa brązowe medale Mistrzostw Świata (2006 i 2010) oraz Wicemistrzostwo Europy (2008). Odpowiedź dostałam szybko bo po 8 dniach.

sobota, 8 marca 2014

David de Gea


Hej!! Dzisiaj z okazji Dnia Kobiet prezentuje autograf od moim zdaniem najprzystojniejszego piłkarza Premier League. David de Gea jest hiszpańskim bramkarzem Manchesteru United i myślę, że czeka go na prawdę wielka kariera :)
Autograf zdobyłam z wymiany.

Wszystkim kobietom - sportowcom, kolekcjonerkom, fankom sportu itp. itd. życzę WSZYSTKIEGO NAJLEPSZEGO :)

sobota, 1 marca 2014

Mesut Ozil


Hej!! Nadszedł nowy miesiąc więc przedstawia....stary autograf :p Stary, bo zdobyty jakoś pod koniec wakacji z wymiany. Ale jest to autograf od jednego z najlepszych zawodników ostatnich lat. MESUT OZIL! Obecnie pomocnik Arsenalu Londyn i reprezentacji Niemiec. Piłkarz, który swoją techniką potrafi przesądzić o losach spotkania, ale też czasami nie strzelić karnego :( Na początku obecnego sezonu czołowa postać Arsenalu, teraz jego gwiazda przygasła szczególnie po meczu Ligi Mistrzów z Bayernem. Nic jednak straconego i mam nadzieję, że przyniesie nam - fanom Arsenalu, wiele radości :)
Autograf jest oryginalny.