środa, 29 października 2014

Cesc Fabregas



Hej! Co tam słychać kolekcjonerzy? U mnie kilka dni temu pojawił się jeden z najbardziej wyczekiwanych autografów. CESC FABREGAS! Któż go nie zna! Były piłkarz Arsenalu (ekipa "the Invicibles") były piłkarz FC Barcelony, obecnie piłkarz Chelsea. Mistrz Świata i dwukrotnie Mistrz Europy, jego pozostałe osiągnięcia nie zmieściłyby się na tej stronie a wiele lat kariery ma wciąż przed sobą. Cesc dodał jedno dodatkowe zdjęcie co sprawia, że na wymianę idą dwa autografy! :)


środa, 22 października 2014

Eden Hazard

Hej! A oto przed wami kolejny autograf zawodnika Chelsea! Nieźle to idzie, mam nadzieję, że uda mi się skompletować całą drużynę :) Autograf należy do Edena Hazarda - belgijski pomocnik uważany jest za jednego z najlepszych w Europie, niektórzy stawiają go nawet na równi z C.Ronaldo i Messim! Moim zdaniem, na razie to przesada, ale kto wie... Na autograf czekałam ponad pół roku (wysłałam list w kwietniu) więc jestem bardzo szczęśliwa, że w końcu przyszła odpowiedź.

Jedno zdjęcie jest na wymianę.

niedziela, 19 października 2014

Didier Drogba

Hej! Dzisiaj prawdziwa kolekcjonerska gratka! Kiedy dowiedziałam się, że Didier wraca do Chelsea od razu wywołałam jego zdjęcia i tylko czekałam, aż zacznie się sezon. Ostatecznie wysłałam swój list we wrześniu i niedługo potem dostałam odpowiedź!

Autografy kolekcjonuję już trochę czasu więc minął już moment kiedy każdy list, który do mnie przychodził cieszył mnie jak dziecko kiedy dostaje wymarzoną zabawkę. Ale tym razem było dokładnie tak! Ze szczęścia zaczęłam skakać po całym mieszkaniu. Ten autograf to jeden z najcenniejszych jakie mogłam sobie wymarzyć!

Wiem też, że ten autograf różni się od niektórych składanych przez Drogbę, ale z tego co rozmawiałam z innymi kolekcjonerami ma on dwa podpisy i czasami podpisuje się w jeden sposób, czasami w drugi a czasami obydwa naraz :D

Jedno zdjęcie jest na wymianę ale proszę o poważne oferty.

piątek, 17 października 2014

Paweł Brożek

Dzień dobry! Dzisiaj prezentuje autografy ostatniego zawodnika Wisły Kraków, które udało mi się zebrać ostatnio osobiście. A zawodnik to niezwykły, bowiem mowa o Pawle Brożku! Legenda Wisły do której wrócił po przygodach w m.in Trabzonsporze i Celticu Glasgow. Ma na swoim koncie ponad 100 bramek zdobytych w Ekstraklasie i był dwukrotnie Królem Strzelców. Na ten autograf czekałam od dawna i bardzo się cieszę, że udało mi się go zdobyć osobiście. Kilka zdjęć jest na wymianę :)




środa, 15 października 2014

Semir Stilić

Hej! Na początku chciałabym podziękować wam wszystkim za to, że odwiedzacie mój blog. Mamy już ponad 30 tysięcy wyświetleń! Dzięki!!!!
Z tym kolekcjonowaniem czasami jest lepiej czasami gorzej ale wciąż wysyłam kolejne listy i mam nadzieję, że ta pasja ze mną zostanie jeszcze na długo.


Dzisiaj przedstawiam autograf moim zdaniem najlepszego obecnie zawodnika Wisły Kraków - Semira Stilicia. Wcześniej odnosił on sukcesy z Lechem Poznań a po przeprowadzce do Krakowa trenera Franciszka Smudy postanowił też związać się z Wisłą. Na razie idzie mu świetnie i liczę na to, że w tym sezonie osiągniemy upragnione europejskie puchary :)


Jedno zdjęcie trafia na wymianę.

niedziela, 12 października 2014

John Terry

Ale się wydarzyło! Przyznam szczerze - wiarę w reprezentację Polski straciłam już dawno temu a szczególnie po meczu z Ukrainą w zeszłym roku, na którym byłam na żywo i przy okropnej pogodzie i przeraźliwie niskiej temperaturze dostaliśmy jeszcze okropny piłkarski prezent. A jednak Polacy potrafią. Bardzo nie lubię przerw reprezentacyjnych, bo zamiast hitów Premier League czy Primera Division często trzeba oglądać kopaniny. Ale takie mecze poproszę zawsze! :D Brawa! Gratulacje! Tak trzymać Panowie! Wszyscy jesteśmy z was dumni!

Co do autografu to udało mi się go dostać od kapitana Chelsea - Johna Terry'ego. Na odpowiedź czekałam dość długo i nieco zniecierpliwiona postanowiłam się wymienić za autograf tego zawodnika. I wyobraźcie sobie, że w dniu kiedy przyszedł mi autograf z wymiany przyszła też odpowiedź od Terry'ego.  W związku z tym na wymianę mam dwa autografy. Zapraszam :)
Niestety jeden autograf jest rozmazany - John chyba starł go kiedy podpisywał inne zdjęcia ;/

wtorek, 7 października 2014

Luke Shaw


Hej!! Po serii autografów piłkarzy Wisły teraz kolejna na autograf z Premier League! Podpis anglika Luka Shaw miałam już w kolekcji jednak pochodził on z wymiany a na zdjęciu Shaw był jeszcze w trykocie Southampton. Jak wiecie Luke zmienił klub tego lata i teraz gra dla Manchesteru United - udało mi się więc dostać jego podpis na zdjęciu w koszulce "Czerwonych Diabłów" jak i na zdjęciach reprezentacji. Bardzo się cieszę z tych podpisów. Jeden jest na wymianę :)