środa, 24 grudnia 2014
Wesołych Świąt!
Z okazji Świąt Bożego Narodzenia życzę wam wszystkim szczęścia, radości i cierpliwości niezbędnej do bycia kolekcjonerem autografów. Wypchanych skrzynek i wyjątkowych podpisów! A do życzeń przyłączają się Panowie na zdjęciu powyżej ;)
niedziela, 21 grudnia 2014
Mario Gotze
Cierpliwość. To najważniejsza cecha kolekcjonera. W zbieraniu autografów ciężko bez niej wytrwać. Dlaczego o tym piszę? Bowiem u mnie ostatnio wielkie pustki. Pomimo wysłania kilkudziesięciu listów w ciągu ostatnich miesięcy odpowiedzi w skrzynce nie widać. Jedyne co przychodzi to autografy z wymiany i dzisiaj prezentuję jeden z nich. W dodatku poczta sprawiła mi bardzo niemiły prezent na Święta i zgubiła mój list z wymiany z kolekcjonerem z Wielkiej Brytanii.... do tej pory nie miałam takiego przypadku ale jak widać do czasu. W przyszłym tygodniu mam plan wysłać jeszcze kilka listów a może i w poniedziałek i wtorek coś pojawi się w skrzynce? ;)
czwartek, 11 grudnia 2014
Mats Hummels
Jedno zdjęcie jest na wymianę.
niedziela, 7 grudnia 2014
Grzegorz Krychowiak
czwartek, 27 listopada 2014
Neymar
Kończąc ten przydługi wywód bardzo się cieszę, że te podpisy trafiły do mojej kolekcji ;)
środa, 19 listopada 2014
Tony Adams
Przy okazji zapraszam do mojego działu wymiana, w którym jest kilka bardzo interesujących autografów ;)
sobota, 15 listopada 2014
Diego Forlan
Hej! Przez ostatni czas niestety nie miałam zbyt wielu możliwości wrzucenia nowych postów ale już nadrabiam zaległości. Autograf, który dzisiaj prezentuje jest z wymiany i jestem z niej niezwykle zadowolona. O tym autografie marzyłam od kilku dobrych lat. DIEGO FORLAN. I tyle wystarczy ;)
Ostatnio pojawiło się kilka informacji o oszustach oferujących wymiany - mogę powiedzieć tyle: kolekcjonuję autografy od 2,5 roku i zdarzyło się wiele ofert od nieuczciwych ludzi. Dlatego trzeba bardzo uważać i sprawdzać wymianę na wszystkie możliwe sposoby. Czego by nie mówić to często dzięki wymianom z innymi kolekcjonerami mamy możliwość otrzymania autografu o którym mogliśmy wcześniej tylko pomarzyć (patrz Forlan). Więc nie pozwólmy zwykłym oszustom zepsuć naszego hobby ;)
Ostatnio pojawiło się kilka informacji o oszustach oferujących wymiany - mogę powiedzieć tyle: kolekcjonuję autografy od 2,5 roku i zdarzyło się wiele ofert od nieuczciwych ludzi. Dlatego trzeba bardzo uważać i sprawdzać wymianę na wszystkie możliwe sposoby. Czego by nie mówić to często dzięki wymianom z innymi kolekcjonerami mamy możliwość otrzymania autografu o którym mogliśmy wcześniej tylko pomarzyć (patrz Forlan). Więc nie pozwólmy zwykłym oszustom zepsuć naszego hobby ;)
Subskrybuj:
Posty (Atom)











