sobota, 31 stycznia 2015
Wracam!
Po długiej przerwie witam was ponownie! Nie było żadnych wpisów na blogu przez ostatni miesiąc nad czym mocno ubolewam ale niestety... mój laptop został zalany i nie miałam jak dodawać nowych postów, wciąż jeszcze nie mogę skanować zdjęć no i generalnie dostęp do Internetu miałam mocno utrudniony. Ale to już przeszłość :) Teraz mogę już normalnie wrócić do regularnych notek a przez ostatnie tygodnie przyszło kilka nowych autografów. Pierwsza notka z autografem już jutro a tymczasem mam do was prośbę: chce zaktualizować listę polecanych blogów dlatego też jeśli znacie jakieś nowe ciekawe blogi, które mogłyby być wyświetlane po lewej stronie to proszę wpisujcie je w komentarzach :D
środa, 24 grudnia 2014
Wesołych Świąt!
Z okazji Świąt Bożego Narodzenia życzę wam wszystkim szczęścia, radości i cierpliwości niezbędnej do bycia kolekcjonerem autografów. Wypchanych skrzynek i wyjątkowych podpisów! A do życzeń przyłączają się Panowie na zdjęciu powyżej ;)
niedziela, 21 grudnia 2014
Mario Gotze
Cierpliwość. To najważniejsza cecha kolekcjonera. W zbieraniu autografów ciężko bez niej wytrwać. Dlaczego o tym piszę? Bowiem u mnie ostatnio wielkie pustki. Pomimo wysłania kilkudziesięciu listów w ciągu ostatnich miesięcy odpowiedzi w skrzynce nie widać. Jedyne co przychodzi to autografy z wymiany i dzisiaj prezentuję jeden z nich. W dodatku poczta sprawiła mi bardzo niemiły prezent na Święta i zgubiła mój list z wymiany z kolekcjonerem z Wielkiej Brytanii.... do tej pory nie miałam takiego przypadku ale jak widać do czasu. W przyszłym tygodniu mam plan wysłać jeszcze kilka listów a może i w poniedziałek i wtorek coś pojawi się w skrzynce? ;)
czwartek, 11 grudnia 2014
Mats Hummels
Jedno zdjęcie jest na wymianę.
niedziela, 7 grudnia 2014
Grzegorz Krychowiak
czwartek, 27 listopada 2014
Neymar
Kończąc ten przydługi wywód bardzo się cieszę, że te podpisy trafiły do mojej kolekcji ;)
środa, 19 listopada 2014
Tony Adams
Przy okazji zapraszam do mojego działu wymiana, w którym jest kilka bardzo interesujących autografów ;)
Subskrybuj:
Posty (Atom)










