sobota, 31 stycznia 2015

Wracam!

Po długiej przerwie witam was ponownie! Nie było żadnych wpisów na blogu przez ostatni miesiąc nad czym mocno ubolewam ale niestety... mój laptop został zalany i nie miałam jak dodawać nowych postów, wciąż jeszcze nie mogę skanować zdjęć no i generalnie dostęp do Internetu miałam mocno utrudniony. Ale to już przeszłość :) Teraz mogę już normalnie wrócić do regularnych notek a przez ostatnie tygodnie przyszło kilka nowych autografów. Pierwsza notka z autografem już jutro a tymczasem mam do was prośbę: chce zaktualizować listę polecanych blogów dlatego też jeśli znacie jakieś nowe ciekawe blogi, które mogłyby być wyświetlane po lewej stronie to proszę wpisujcie je w komentarzach :D

środa, 24 grudnia 2014

Wesołych Świąt!


Z okazji Świąt Bożego Narodzenia życzę wam wszystkim szczęścia, radości i cierpliwości niezbędnej do bycia kolekcjonerem autografów. Wypchanych skrzynek i wyjątkowych podpisów! A do życzeń przyłączają się Panowie na zdjęciu powyżej ;)

niedziela, 21 grudnia 2014

Mario Gotze


Cierpliwość. To najważniejsza cecha kolekcjonera. W zbieraniu autografów ciężko bez niej wytrwać. Dlaczego o tym piszę? Bowiem u mnie ostatnio wielkie pustki. Pomimo wysłania kilkudziesięciu listów w ciągu ostatnich miesięcy odpowiedzi w skrzynce nie widać. Jedyne co przychodzi to autografy z wymiany i dzisiaj prezentuję jeden z nich. W dodatku poczta sprawiła mi bardzo niemiły prezent na Święta i zgubiła mój list z wymiany z kolekcjonerem z Wielkiej Brytanii.... do tej pory nie miałam takiego przypadku ale jak widać do czasu. W przyszłym tygodniu mam plan wysłać jeszcze kilka listów a może i w poniedziałek i wtorek coś pojawi się w skrzynce? ;)

czwartek, 11 grudnia 2014

Mats Hummels


Hej! Ostatnio po przerwie znowu przyszła odpowiedź na mój list :)) Tym razem od Matsa Hummelsa - niemieckiego obrońcy Borussii Dortmund. Do Matsa wysyłałam już wcześniej swoją prośbę, tym razem jednak postanowiłam skorzystać z innego adresu i wysłałam swoje zdjęcia. W odpowiedzi dostałam je wszystkie podpisane a jedno nawet z dedykacją. Dodatkowo Mats dołączył kartę BVB z obecnego sezonu :D
Jedno zdjęcie jest na wymianę.



niedziela, 7 grudnia 2014

Grzegorz Krychowiak



Hej! Ostatnie dni to niestety pustki w skrzynce dlatego też nie pojawiają się nowe posty. Jednak w tym tygodniu udało mi się przeprowadzić wymianę, której efekty prezentuję. Grzegorz Krychowiak to aktualnie pomocni Sevilli i w tym sezonie robi coraz większe wrażenie na fanach futbolu. Do tego stopnia, że podobno jest nim zainteresowany nawet Arsenal ale Sevilla nie chce go oddawać za mnie niż 30 mln euro!!! Bardzo się cieszę z tego autografu i mam nadzieję, że kiedyś uda mi się go spotkać osobiście :D

czwartek, 27 listopada 2014

Neymar


Hej! Ostatnio nie wiele miałam przesyłek w skrzynce stąd też mniejsza aktywność na blogu. Za to w tym miesiącu wysłałam kilkanaście listów i mam nadzieję, że wkrótce zaczną przychodzić odpowiedzi. Tymczasem przedstawiam wam autograf znanego wszystkim fantastycznego napastnika FC Barcelony - Neymara! Zdecydowałam się napisać do niego po raz drugi, ponieważ na niektórych forach kolekcjonerskich pojawiły się informację, że część wysyłanych przez Neymara autografów jest podrobiona. Faktycznie, autografy które dostałam teraz różnią się od tych sprzed pół roku jednak wciąż uważam, że skoro wszystkie te podpisy pochodzą z tego samego adresu to nikt nie może mieć pewności czy są one (wszystkie!) prawdziwe czy nie. Na tym też polega kolekcjonowanie autografów, że pewność czy to oryginał czy nie masz tylko wtedy, kiedy zbierzesz podpis osobiście.
Kończąc ten przydługi wywód bardzo się cieszę, że te podpisy trafiły do mojej kolekcji ;)


środa, 19 listopada 2014

Tony Adams


Hej! Dzisiaj mam dla was autograf absolutnie wyjątkowy. Autograf zdobyty pisząc na adres e-mail i autograf z dedykacją. TONY ADAMS! Dla fana Kanonierów taki skarb to coś niesamowitego. Adams to w końcu legenda Arsenalu, który całą swoją karierę spędził w tym klubie. Zdobył w tym czasie 4 mistrzostwa Anglii (1989, 1991, 1998 i 2002) w trakcie trzech dekad! Rozegrał 668 meczów i jest najbardziej utytułowanym kapitanem Arsenalu.

Przy okazji zapraszam do mojego działu wymiana, w którym jest kilka bardzo interesujących autografów ;)