poniedziałek, 31 marca 2014

Theo Walcott 2


Hej :) Dzisiaj chce przedstawić wam po raz drugi autograf Theo Walcotta. Poprzednim razem był on z wymiany teraz jednak udało mi się dostał go bezpośrednio od Theo. Podpisał on 4 moje zdjęcia - jedno z dedykacją dla mnie i jedno z dedykacją dla mojej koleżanki. Bardzo się cieszę z tych autografów.
Jeden jest na wymianę :) Adresu nie podaję.



środa, 12 marca 2014

Per Mertesacker


Hej! Dzisiaj przedstawiam kolejny autograf zawodnika Arsenalu z którego niezwykle się cieszę. Mam nadzieję, że w końcu uda mi się uzbierać całą drużynę :) Per Mertesacker jest środkowym obrońcą i gra w Arsenalu od 2011 roku. Z reprezentacją zdobył dwa brązowe medale Mistrzostw Świata (2006 i 2010) oraz Wicemistrzostwo Europy (2008). Odpowiedź dostałam szybko bo po 8 dniach.

sobota, 8 marca 2014

David de Gea


Hej!! Dzisiaj z okazji Dnia Kobiet prezentuje autograf od moim zdaniem najprzystojniejszego piłkarza Premier League. David de Gea jest hiszpańskim bramkarzem Manchesteru United i myślę, że czeka go na prawdę wielka kariera :)
Autograf zdobyłam z wymiany.

Wszystkim kobietom - sportowcom, kolekcjonerkom, fankom sportu itp. itd. życzę WSZYSTKIEGO NAJLEPSZEGO :)

sobota, 1 marca 2014

Mesut Ozil


Hej!! Nadszedł nowy miesiąc więc przedstawia....stary autograf :p Stary, bo zdobyty jakoś pod koniec wakacji z wymiany. Ale jest to autograf od jednego z najlepszych zawodników ostatnich lat. MESUT OZIL! Obecnie pomocnik Arsenalu Londyn i reprezentacji Niemiec. Piłkarz, który swoją techniką potrafi przesądzić o losach spotkania, ale też czasami nie strzelić karnego :( Na początku obecnego sezonu czołowa postać Arsenalu, teraz jego gwiazda przygasła szczególnie po meczu Ligi Mistrzów z Bayernem. Nic jednak straconego i mam nadzieję, że przyniesie nam - fanom Arsenalu, wiele radości :)
Autograf jest oryginalny.

czwartek, 6 lutego 2014

Andrea Pirlo

Witajcie! Sesja trwa w najlepsze a wiadomo, że jak trzeba się uczyć to szuka się każdej wymówki żeby tego nie robić. No i z pomocą przyszedł blog :p Postanowiłam dzisiaj zamieścić najcenniejszy autograf w mojej kolekcji. Zdobyłam go osobiście w trakcie EURO 2012. Andrea Pirlo to jeden z pierwszych piłkarzy o jakich usłyszałam w życiu. Nigdy nie zapomnę finału LM w 2005 kiedy Pirlo występował w drużynie Milanu. To po prostu legenda i jestem ogromnie dumna z tego autografu! :D

Nie wykluczam wymiany ale proszę o naprawdę poważne propozycję. Na niepoważne zastrzegam - mogę nie odpisać ;)



środa, 22 stycznia 2014

Olivier Giroud!

Hej! Dziś postaram się nie rozpisywać za bardzo bo autograf mówi sam za siebie. Jestem niezmiernie szczęśliwa, że dostałam trzy moje zdjęcia podpisane i to jeszcze z dedykacją. Giroud w tym sezonie podobnie jak cały Arsenal spisuje się bardzo dobrze i życzę im jak najlepiej :)


P.S Ostatnio na stronach kolekcjonerskich i facebookowych pojawiło się wiele dziwnych osób. Niestety sama zostałam przez jedną z takich osób oszukana. Uważam to za wyjątkowo niesmaczne i odrzucające traktować kolekcjonerów jako naiwniaków, żeby wydobyć od nich autografy i później je sprzedawać za duże pieniądze. Dlatego polecam ostrożność i konsultacje z innymi znanymi nam kolekcjonerami. Nie damy się oszustom!

środa, 15 stycznia 2014

OSCAR!!


Chyba każdy lubi w życiu niespodzianki. A już szczególnie te dobre. Od kiedy kolekcjonuje autografy bardziej na poważnie każdy wysłany czy otrzymany list to dla mnie niespodzianka. Na początku, że w ogóle można napisać do swojego idola. Potem że czasami a nawet całkiem często on może odpisać. I dlatego też kolekcjonowanie jest tak pasjonujące. W wakacje wysłałam list do Oscara - brazylijskiego pomocnika Chelsea. I szczerze mówiąc zrobiłam to bez większego przekonania - raczej dlatego, że z innych powodów miałam w domu jego zdjęcia. Wysłałam i nic. Jak zwykle z resztą. Nie specjalnie mnie to dziwiło bo z korespondencji z wieloma kolekcjonerami wiedziałam, że można dostać odpis od większości piłkarzy Chelsea oprócz Oscara i Ramireza. Mój przypadek miał tylko potwierdzać regułę. A tu dzisiaj NIESPODZIANKA! Na prawdę wierzcie mi w życiu się tego nie spodziewałam! I jestem ogromnie szczęśliwa! Autograf Oscara to prawdziwa rzadkość a ostatnie i też wcześniejsze przebłyski w Chelsea pokazują, że może być nawet w ścisłej czołówce na przestrzeni kilku sezonów.
Lubię niespodzianki! :D