Nie wykluczam wymiany ale proszę o naprawdę poważne propozycję. Na niepoważne zastrzegam - mogę nie odpisać ;)
czwartek, 6 lutego 2014
Andrea Pirlo
Witajcie! Sesja trwa w najlepsze a wiadomo, że jak trzeba się uczyć to szuka się każdej wymówki żeby tego nie robić. No i z pomocą przyszedł blog :p Postanowiłam dzisiaj zamieścić najcenniejszy autograf w mojej kolekcji. Zdobyłam go osobiście w trakcie EURO 2012. Andrea Pirlo to jeden z pierwszych piłkarzy o jakich usłyszałam w życiu. Nigdy nie zapomnę finału LM w 2005 kiedy Pirlo występował w drużynie Milanu. To po prostu legenda i jestem ogromnie dumna z tego autografu! :D
środa, 22 stycznia 2014
Olivier Giroud!
Hej! Dziś postaram się nie rozpisywać za bardzo bo autograf mówi sam za siebie. Jestem niezmiernie szczęśliwa, że dostałam trzy moje zdjęcia podpisane i to jeszcze z dedykacją. Giroud w tym sezonie podobnie jak cały Arsenal spisuje się bardzo dobrze i życzę im jak najlepiej :)
P.S Ostatnio na stronach kolekcjonerskich i facebookowych pojawiło się wiele dziwnych osób. Niestety sama zostałam przez jedną z takich osób oszukana. Uważam to za wyjątkowo niesmaczne i odrzucające traktować kolekcjonerów jako naiwniaków, żeby wydobyć od nich autografy i później je sprzedawać za duże pieniądze. Dlatego polecam ostrożność i konsultacje z innymi znanymi nam kolekcjonerami. Nie damy się oszustom!
środa, 15 stycznia 2014
OSCAR!!
Lubię niespodzianki! :D
sobota, 28 grudnia 2013
Andre Schurrle
Jeszcze raz życzę spełnienia wszystkich marzeń i tych kolekcjonerskich i wszelkich innych w 2014 roku!
Afro21
czwartek, 5 grudnia 2013
Śląsk Wrocław
poniedziałek, 18 listopada 2013
Jakub Błaszczykowski cz.2
Hej! Chciałabym opisać wam przesyłkę którą dostałam jakiś czas temu. Postanowiłam napisać do Kuby Błaszczykowskiego i otrzymałam od niego trzy moje podpisane zdjęcia a co więcej podpisaną nową kartę Borussii. Z tego co widziałam Borussia wysyła tylko nadruki tym bardziej cieszy taki prezent jaki dorzucił Kuba :)


piątek, 15 listopada 2013
Jose Mourinho
Jeden autograf mam na wymianę ;))
Subskrybuj:
Posty (Atom)



















