czwartek, 27 listopada 2014

Neymar


Hej! Ostatnio nie wiele miałam przesyłek w skrzynce stąd też mniejsza aktywność na blogu. Za to w tym miesiącu wysłałam kilkanaście listów i mam nadzieję, że wkrótce zaczną przychodzić odpowiedzi. Tymczasem przedstawiam wam autograf znanego wszystkim fantastycznego napastnika FC Barcelony - Neymara! Zdecydowałam się napisać do niego po raz drugi, ponieważ na niektórych forach kolekcjonerskich pojawiły się informację, że część wysyłanych przez Neymara autografów jest podrobiona. Faktycznie, autografy które dostałam teraz różnią się od tych sprzed pół roku jednak wciąż uważam, że skoro wszystkie te podpisy pochodzą z tego samego adresu to nikt nie może mieć pewności czy są one (wszystkie!) prawdziwe czy nie. Na tym też polega kolekcjonowanie autografów, że pewność czy to oryginał czy nie masz tylko wtedy, kiedy zbierzesz podpis osobiście.
Kończąc ten przydługi wywód bardzo się cieszę, że te podpisy trafiły do mojej kolekcji ;)


środa, 19 listopada 2014

Tony Adams


Hej! Dzisiaj mam dla was autograf absolutnie wyjątkowy. Autograf zdobyty pisząc na adres e-mail i autograf z dedykacją. TONY ADAMS! Dla fana Kanonierów taki skarb to coś niesamowitego. Adams to w końcu legenda Arsenalu, który całą swoją karierę spędził w tym klubie. Zdobył w tym czasie 4 mistrzostwa Anglii (1989, 1991, 1998 i 2002) w trakcie trzech dekad! Rozegrał 668 meczów i jest najbardziej utytułowanym kapitanem Arsenalu.

Przy okazji zapraszam do mojego działu wymiana, w którym jest kilka bardzo interesujących autografów ;)

sobota, 15 listopada 2014

Diego Forlan

Hej! Przez ostatni czas niestety nie miałam zbyt wielu możliwości wrzucenia nowych postów ale już nadrabiam zaległości. Autograf, który dzisiaj prezentuje jest z wymiany i jestem z niej niezwykle zadowolona. O tym autografie marzyłam od kilku dobrych lat. DIEGO FORLAN. I tyle wystarczy ;)

Ostatnio pojawiło się kilka informacji o oszustach oferujących wymiany - mogę powiedzieć tyle: kolekcjonuję autografy od 2,5 roku i zdarzyło się wiele ofert od nieuczciwych ludzi. Dlatego trzeba bardzo uważać i sprawdzać wymianę na wszystkie możliwe sposoby. Czego by nie mówić to często dzięki wymianom z innymi kolekcjonerami mamy możliwość otrzymania autografu o którym mogliśmy wcześniej tylko pomarzyć (patrz Forlan). Więc nie pozwólmy zwykłym oszustom zepsuć naszego hobby ;)

środa, 29 października 2014

Cesc Fabregas



Hej! Co tam słychać kolekcjonerzy? U mnie kilka dni temu pojawił się jeden z najbardziej wyczekiwanych autografów. CESC FABREGAS! Któż go nie zna! Były piłkarz Arsenalu (ekipa "the Invicibles") były piłkarz FC Barcelony, obecnie piłkarz Chelsea. Mistrz Świata i dwukrotnie Mistrz Europy, jego pozostałe osiągnięcia nie zmieściłyby się na tej stronie a wiele lat kariery ma wciąż przed sobą. Cesc dodał jedno dodatkowe zdjęcie co sprawia, że na wymianę idą dwa autografy! :)


środa, 22 października 2014

Eden Hazard

Hej! A oto przed wami kolejny autograf zawodnika Chelsea! Nieźle to idzie, mam nadzieję, że uda mi się skompletować całą drużynę :) Autograf należy do Edena Hazarda - belgijski pomocnik uważany jest za jednego z najlepszych w Europie, niektórzy stawiają go nawet na równi z C.Ronaldo i Messim! Moim zdaniem, na razie to przesada, ale kto wie... Na autograf czekałam ponad pół roku (wysłałam list w kwietniu) więc jestem bardzo szczęśliwa, że w końcu przyszła odpowiedź.

Jedno zdjęcie jest na wymianę.

niedziela, 19 października 2014

Didier Drogba

Hej! Dzisiaj prawdziwa kolekcjonerska gratka! Kiedy dowiedziałam się, że Didier wraca do Chelsea od razu wywołałam jego zdjęcia i tylko czekałam, aż zacznie się sezon. Ostatecznie wysłałam swój list we wrześniu i niedługo potem dostałam odpowiedź!

Autografy kolekcjonuję już trochę czasu więc minął już moment kiedy każdy list, który do mnie przychodził cieszył mnie jak dziecko kiedy dostaje wymarzoną zabawkę. Ale tym razem było dokładnie tak! Ze szczęścia zaczęłam skakać po całym mieszkaniu. Ten autograf to jeden z najcenniejszych jakie mogłam sobie wymarzyć!

Wiem też, że ten autograf różni się od niektórych składanych przez Drogbę, ale z tego co rozmawiałam z innymi kolekcjonerami ma on dwa podpisy i czasami podpisuje się w jeden sposób, czasami w drugi a czasami obydwa naraz :D

Jedno zdjęcie jest na wymianę ale proszę o poważne oferty.

piątek, 17 października 2014

Paweł Brożek

Dzień dobry! Dzisiaj prezentuje autografy ostatniego zawodnika Wisły Kraków, które udało mi się zebrać ostatnio osobiście. A zawodnik to niezwykły, bowiem mowa o Pawle Brożku! Legenda Wisły do której wrócił po przygodach w m.in Trabzonsporze i Celticu Glasgow. Ma na swoim koncie ponad 100 bramek zdobytych w Ekstraklasie i był dwukrotnie Królem Strzelców. Na ten autograf czekałam od dawna i bardzo się cieszę, że udało mi się go zdobyć osobiście. Kilka zdjęć jest na wymianę :)